Вантажники Київ Україна


Наші вантажники Київ, Україна, а також водії, диспетчери, менеджери мають великий досвід роботи в команді, а обладнані вантажні машини перевозять будь-яку габаритні, нестандартні меблі максимально безпечно, виключаючи будь-які можливі ушкодження.

Чіткій, відпрацьований взаємозв'язок співробітників дозволяє здійснювати квартирні переїзди швидко, якісно, зводячи ризик псування майна до мінімуму.

Послуги вантажників допоможуть при організації будь-якого типу переїзду і такелажних робіт. За необхідності ми проведемо розбирання - збирання Ваших меблів і пакування вантажу в професійний пакувальний матеріал.

У нашій компанії працюють досвідчені вантажники Київ, Україна з необхідним обладнанням для здійснення переїзду будь-якої складності. Для кожної речі пакувальники підберуть необхідний пакувальний матеріал. Ми перевеземо всі Ваші меблі та техніку дбайливо і акуратно, а також піднімемо на будь-який поверх, зберемо і встановимо.

При необхідності в послуги вантажників входить і заміри дверних прорізів, визначення які меблі необхідно розібрати. Після закінчення робіт вантажники розставлять меблі згідно з вашим планом і винесуть сміття.

Отримати кваліфіковану інформацію або замовити послуги вантажників Ви можете у наших спеціалістів за номером телефону: 237-06-04