Упаковка


Якщо у вас викликають побоювання завантаження і наступне перевезення м'яких меблів і різних крихких, що б'ються предметів, ми поспішаємо Вас заспокоїти - упаковка, яка є у нас в наявності, виключає ймовірність ушкоджень вашого майна.

Меблі й речі по Вашим бажанням і для більшого збереження можна упаковувати. Для цього ми маємо цілий арсенал сучасних пакувальних матеріалів і штатних складальників професіоналів з необхідним інструментом і найголовніше з великим досвідом роботи.

Вантажоперевезення Київ, заказати Коробки

Коробки

500х300х400
Ціна: 40 грн/коробка

Вантажоперевезення Київ, заказати Стретч плівка

Стретч плівка

200м рулон
Ціна: 200 грн/рулон

Вантажоперевезення Київ, заказати Повітряно-бульбашкова плівка

Повітряно-бульбашкова плівка

1200х1000
Ціна: 15 грн/метр

Вантажоперевезення Київ, заказати Скотч

Скотч

66 м
Ціна: 40 грн/рулон

Вантажоперевезення Київ, заказати Куток картонный захисний

Куток картонный захисний


Ціна: нема в наявности

Вантажоперевезення Київ, заказати Лист гофрокартона

Лист гофрокартона

1200х2200
Ціна: нема в наявностиУпаковка, яку ми використовуємо, дозволяє не тільки захистити предмети від механічних пошкоджень, але й допомагає дотримуватися порядку в процесі розвантаження і збирання меблів. Економиться час, не виникає необхідності пошуку потрібних речей - все в цілості й сохранності упаковано в спеціальну промаркіровані тару.

З особливою ретельністю здійснюється упаковка найбільш дорогих предметів - плазмових панелей, антикварних предметів, виробів зі скла, LED-моніторів, оргтехніки і всіх дорогих меблів.

    

Упаковка меблів нашими фахівцями - гарантія збереження Вашого майна. Делікатний переїзд - це гарантоване збереження Вашого найціннішого, крихкого майна. Повірте, ми розуміємось на цьому. Отримати кваліфіковану інформацію або замовити перевезення Ви можете у наших фахівців за номером телефону: