Про компанію


Вітаємо Вас на сайті компанії «Меблевозка» присвяченому таким зі сфер послуг як: вантажоперевезення, квартирний переїзд, офісний переїзд, перевезення меблів по Києву та Україні. Наша компанія за досить великий період свого існування, придбала величезний, безцінний досвід, який використовується для виконання і подолання всіх самих складних завдань що виникають у Вас під час перевезення майна.

Ми з гордістю можемо сказати, що дозволимо будь-які Ваші складності пов'язані з перевезенням меблів. Наш дружній колектив працює, як чітко налагоджений механізм в найкоротші терміни організує Ваш переїзд.

Наші менеджери підберуть найкращий варіант для перевезення, проведуть підбір автомобіля оптимального обсягу, кількість вантажників, пакувального матеріалу, необхідного демонтажу меблів, нададуть всі дозвільні документи і зроблять остаточну оцінку перевезення.

У точно призначений час наші співробітники візьмуться до виконання поставлених завдань, розберуть, упакують, дбайливо розмістять в автомобілі, доставлять на місце розвантаження. Все майно занесуть за новою адресою з подальшою збіркою і растановкой по своїх місцях. Усі Ваші побажання будуть враховані і по можливості виконані. Процес перевезення пройде в атмосфері злагодженість і професіоналізм властивих нашому колективу.

Замовивши послугу перевезення меблів у нас, Ви отримуєте надійного партнера, який зможе в будь-яку хвилину взяти на себе частину Ваших проблем з перевезення і з успіхом їх вирішити.

Не витрачайте даремно час і нерви - довіртеся професіоналам!

Тел: (044) 237-06-04