Перевезення піаніно Київ Україна


Якщо вас чекає перевезення піаніно Київ, Україна, ми дуже не рекомендуємо робити це самостійно, своїми силами. Перевезення піаніно в Києві, Україні - видовище не для людей зі слабкими нервами, і своїх сил може просто не вистачити, а це позначиться, по-перше, на боках інструмента у вигляді подряпин, а, по-друге, на здоров'я такелажників-любителів. Якщо пару шаф і холодильників при сильній необхідності можна перенести й на руках, то при пересуванні піаніно чи рояля без спеціальних такелажних ременів, великої фізичної сили і багаторазового досвіду вантажників-професіоналів просто не обійтися.

Так само ми дуже не радимо звертатися за послугою перевезення піаніно по Києву та Київській області в звичайну компанію з переїздів. Завжди краще запросити двох професіоналів, що спеціалізуються саме на перевезенні піаніно і роялів, ніж чотирьох звичайних вантажників, або, що ще гірше, милостиві сусідів. По-перше, в коридорах і вузьких місцях (як раз там, де навантаження максимальне) чотири людини просто не помістяться. А по-друге нам відомі досить сумні історії роботи непрофесіоналів через недотримання ними техніки безпеки. Навряд чи кому-сь потрібні такі проблеми, і хтось захоче бути свідком такого видовища.

Тому перевезення піаніно - це не та річ, на якій варто економити (якщо тільки воно йде не на викидання) і шукати найдешевший варіант.


Вартість буде залежати від поверховості, особливостей приміщення, марки піаніно, наявності вантажного ліфта. Маршрут на ціні майже не позначається: вона може виявитися однаковою як для перевезення піаніно в сусідній будинок, так і через весь Київ.

Отримати кваліфіковану інформацію щодо перевезень піаніно і роялів Ви можете у наших спеціалістів за номером телефону

Будемо дуже раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів!