Квартирний переїзд по Києву газеллю і вантажниками

Квартирний переїзд

Кожна доросла людина, як правило, хоч один раз у своєму житті, але переїжджав. Обставини у всіх різні, а ось клопоти з транспортуванням майна у всіх одні і ті ж. Квартирний переїзд по Києву газеллю і вантажниками потребує неабияких фізичних і емоційних зусиль. Нерви зазвичай у всіх на межі.

Добре якщо ви живете на першому поверсі, а не на самому верхньому, та ще ліфт зламаний або взагалі відсутня. Вузькі сходові отвори теж доставлять немало проблем при спуску громіздких меблів. Кути неминуче будуть обдерті, а пальці відбиті. А потім все ті ж самі дії, тільки вже на підйом на нове місце проживання. Тільки про такої думки в знавців цього м’яко кажучи, не приємного процесу біжить цівка поту по спині.

Але і це ще не все. Ваше майно адже треба грамотно занурити і без пригод довезти. Припустимо, холодильники ні в якому разі не можна класти на бік. Ви його, звичайно, довезете, але працювати він вже навряд чи буде. Та й речей зазвичай стільки, що не знаєш, як їх розіпхати по машині. Поклали диван, шафа не поміщається! Поставили шафа, диван не входить! І нервова система починає кипіти як самовар, а нервові клітини, на жаль, не відновлюються. Тому, краще довірити квартирний переїзд в Києві газеллю і вантажниками професіоналам. Знайти недороге вантажне таксі. Досвідчені вантажники не тільки швидко спустять і піднімуть всю вашу меблі без проблем, але і досвідченим оком в машині все розставлять так, що у вас ще місце залишиться. Повірте, так буде краще. Але вже якщо ви принципово не хочете нікого наймати, то ось ряд порад як краще і безболісніше перебазувати своє майно:

1. Зніміть всю фурнітуру (ручки, всілякі висувні механізми) з меблів і розкладіть по пакетиках, які повинні бути підписані. Підписувати треба обов’язково щоб потім при складанні меблів довго не думати від якого комода ця чи інша ручка.
2. Обов’язково зніміть скла і дзеркала. Як можна ретельніше обернувши їх папером і м’якими матеріалами
3. Необхідно вийняти все полки і упакувати їх в картонні коробки. Або хоча б обернути тієї ж папером і закріпити все це в кілька рядів скотчем.
4. Постаратися при можливості розібрати громіздкі конструкції. Знову ж таки не забуваючи про маркування. Ще краще додатково замалювати собі схему по збірці. Зазвичай з новими меблями завжди така кладеться в коробку, але рідко хто її зберігає.
Під час навантаження необхідно закріпити меблі таким чином, щоб вона не могла рухатися при виконанні послуги квартирний переїзд. В іншому випадку, ви ризикуєте привезти уламки. Вантажну машину бажано вибирати з тентом. Зверніть увагу на борту кузова. Вони не повинні бути сильно бовтаються. Під поліровані меблі обов’язково підкласти картон, інакше при їзді по наших дорогах на ній неминуче з’являться сколи та тріщини.