Lamborghini показала новий гоночний спорткар Huracan GT3 Evo2

Lamborghini показала новий гоночний спорткар Huracan GT3 Evo2

Гоночний марафон «24 години Дайтон» у січні 2023 року стане місцем дебюту Lamborghini Huracan GT3 Evo2. Італійський автовиробник анонсував оновлену версію свого існуючого гоночного купе, яке вже протягом кількох років виступає у перегонах по всьому світу. Заявлено, що модифікація Evo2 стане ще швидшою і надійнішою як у спринтерських, так і марафонських заїздах. А ще машина стала більш стильною та агресивною візуально.

Lamborghini показала новий гоночний спорткар Huracan GT3 Evo2

Представлений в 2019 році Lamborghini Huracan GT3 Evo став гоночним варіантом купе Lamborghini Huracan Evo, а новий Lamborghini Huracan STO — модифікація Super Trofeo Omologato, у свою чергу, є дорожнім виконанням гоночного спорткара Huracan Super Trofeo Evo з фірмового монокубка. З такою «базою» новинка обіцяє стати одним із найшвидших автомобілів свого класу GT3. Дизайн повністю карбонового кузова виконаний стилістами заводського підрозділу Lamborghini Centro Stile — нові спліттери, дифузор та нижня частина кузова підвищують аеродинамічну ефективність.

Lamborghini показала новий гоночний спорткар Huracan GT3 Evo2

Підлога з вуглецевого волокна, покритого високоміцним волокном Zylon, разом з новим дифузором забезпечує більшу притискну силу, ніж GT3 Evo поточного покоління. Заднє антикрило, яке встановлено на стійках із алюмінієвого сплаву, має більший діапазон регулювань. У дорожнього Huracan STO запозичений дизайн антикрила і відомий шестикутний дизайн повітрозабірника і задній «плавник», які забезпечують аеродинамічний баланс і оптимальний потік повітря в двигун — повітрозабірник на даху з’єднаний зі шноркелем, який замінює бічні повітрозабірники. Оснащений титановими клапанами двигун V10 (потужність не названа) має 10 дросельних заслінок з електронним управлінням — система, розроблена гоночним підрозділом Lamborghini Squadra Corse, кріпиться до двигуна всього чотирма гвинтами. Опробоване на трековому гіперкарі Lamborghini Essenza SCV12 полегшує та прискорює обслуговування. 

Lamborghini показала новий гоночний спорткар Huracan GT3 Evo2

Від того ж Essenza SCV12 запозичені оновлений каркас безпеки з двома задніми стійками та новими карбоново-кевларовими стільниковими панелями, що підвищують захист гонщика у разі бокового зіткнення. Бічні вікна з оргскла тепер кріпляться до дверної панелі гвинтами для більшої жорсткості та загальної надійності всієї конструкції. Гальмівні механізми отримали нові супорти та колодки, щоб система була ефективна як у коротких, так і у довгих гонках.

Lamborghini показала новий гоночний спорткар Huracan GT3 Evo2

Для того, щоб полегшити керування автомобілем в умовах поганого зчеплення навіть недосвідченими гонщиками, Huracan GT3 Evo2 оснащується спеціальними системою контролю тяги (TCS) та антиблокувальною гальмівною системою (ABS). 18-дюймові колеса з кріпленням центральної моногайки взуті в шини PZero, оскільки Pirelli є давнім партнером Lamborghini. Постачання Lamborghini Huracan GT3 Evo2 клієнтам почнуться в другій половині 2022 року, а командам, які вже використовують Lamborghini Huracan GT3 Evo, буде доступний пакет оновлень — за допомогою набору деталей наявні машини можна буде проапгрейдить до модернізованих спорткарів.