Офісний переїзд по Києву газеллю і послугами вантажників

Офісний переїзд

 

Здається, неможливо сьогодні знайти компанію, якій би не доводилося міняти офісне приміщення. Причин може бути безліч, починаючи від банального закінчення терміну договору оренди існуючого приміщення, і закінчуючи реорганізацією підприємства — розширення, скорочення, злиття, виділення в окрему структурну одиницю і т. Д. Незалежно від того, яка причина зміни офісу, компанії належить здійснити досить відповідальну і клопітку процедуру послуги офісний переїзд по Києву газеллю і послугами вантажників.

Переїзд як правило, здійснюється трьома способами:
— повністю самостійно з використанням автотранспорту компанії і співробітників офісу в якості вантажників;
— із залученням служби вантажне таксі, тобто фірм, що надають транспортні послуги;
— за допомогою мувінгових компаній.

Перший спосіб переїзду самий «травматичний» і для майна, і для самих переїжджають, так як якщо не знати деяких важливих нюансів технології офісного переїзду, то можуть отримати травми співробітники навіть при перенесенні речей. Наприклад, можна отримати травму де-небудь на сходовому майданчику ударом по обличчю або по іншому будь-якому життєво-важливого органу відкрилася дверцятами шафи. У будь-якому випадку, погодьтеся, боляче і неприємно. Крім того, всякими ручками від шафи, якщо їх вчасно не відкрутити, можна подряпати меблі.

У професійних перевізників, або муверов, як вони себе називають, все передбачено заздалегідь і прописано в умовах контракту. Вони повністю організовують офісний переїзд. За бажанням клієнта, мувінгові компанії можуть підготувати нове приміщення до заселення, і після переїзду готові при необхідності надати навіть клінінгові послуги. Правда, самі вони, як правило, клінінгом не займаються, але зате співпрацюють в клінінговими компаніями, які клієнтам муверов нададуть обов’язкову непогану знижку за свою роботу.

У професійних муверов є спеціальні контейнери для перевезень, повний набір пакувальних матеріалів, спеціальні візки — тролі, незамінні атрибути переїздів: картонні коробки, бульбашкова плівка і, природно, спеціалізовані транспортні засоби. Безумовно, надання послуги вантажників передбачає наявність у них професійних знань і здатність буквально з першого погляду визначити крихкість і цінність предметів, що перевозяться і грамотно їх упакувати.

До речі, навіть при самостійному переїзді також має сенс звертатися в мувінгову компанію як мінімум для того, щоб отримати безкоштовну консультацію та допомогу в розрахунку необхідної кількості коробок, а й заодно відразу придбати потрібні пакувальні матеріали, щоб не шукати їх по всьому місту.