Офісний переїзд в Києві автомобілем газель з вантажниками

Офісний переїзд

Під час виконання послуги офісний переїзд в Києві автомобілем газель з вантажниками потрібно враховувати кілька особливостей і для того щоб переїзд був добре організований, слід ретельно спланувати всі дії і навіть скласти покроковий алгоритм, якого слід чітко дотримуватися.

Що стосується транспорту, то сьогодні послуга вантажне таксі є досить поширеною і замовити автотранспорт праць не складе. Єдине, на що слід звернути увагу при виборі компанії, що надає таку послугу, це її досвід у здійсненні квартирного переїзду і наявність спеціально пристосованого для цих цілей транспорту.

Необхідно заздалегідь визначити маршрут, по якому будуть вноситися і виноситися всі речі. Якщо в будинку є великогабаритні меблі, яку неможливо пронести по вузькому коридорі, слід продумати інші шляхи вирішення. Можливо, її навіть доведеться винести через вікно, використовуючи професійне обладнання.

Щоб нічого випадково не забути, варто заздалегідь скласти список всіх речей, що перевозяться. Після приїзду на нове місце наявність усіх предметів інтер’єру можна буде перевірити за цим списком.

Перед початком упаковки речей і меблів, краще оцінити реальну необхідність кожного предмета. Офісний переїзд по Києву — це якраз той час, коли можна сміливо розлучатися з непотрібними речами. Утилізація старих меблів в цей час заощадить багато часу і сил.

Перед переїздом слід зібрати всі документи, договори, пластикові карти і цінності в окремому місці. Перевозити їх, необхідно окремо. Ідеальний варіант — коли є можливість віддати ці речі на час переїзду родичам або хорошим друзям. У цьому випадку документи не зможуть загубитися під час метушні, пов’язаної з транспортуванням інших речей.

Перевезення меблів зажадає багато пакувального матеріалу: картону, паперу, тканини, скотча, пакувальної плівки. Всі необхідні матеріали можна придбати в будівельному магазині. Картонні коробки і папір можна попросити в найближчому магазині або поштовому відділенні. Як правило, в цих місцях такого матеріалу завжди дуже багато і з’являється можливість забрати його або купити за символічну плату. Якщо ж ви не плануєте самостійно упаковувати меблі, то компанії, які здійснюють вантажні перевезення і надають послуги із збирання, розбирання і упаковці меблів, будуть використовувати свій пакувальний матеріал.

На всіх коробках треба підписати, що знаходиться всередині. Також слід розподілити коробки по значущості: цифрою 1 помітити ті, що знадобляться в першу чергу, 2 — ті, що потрібні, але не так швидко, 3 — ті, що можна розпакувати найостаннішими.

Завантаживши все необхідне в автомобіль, слід рівномірно розподілити навантаження по всьому кузову. Всі предмети необхідно закріпити, щоб під час транспортування вони не «каталися» по машині. При розміщенні в машині вниз варто покласти найбільш важкі речі, а вгорі укласти ті, що легше.