Перевезення меблів в Києві автомобілем газель і вантажниками

Перевезення меблів

Організація процесу перевезення меблів в Києві автомобілем газель і вантажниками (меблі, рами, конструкції) — справа достатня відповідальне, так як вимагає відмінного знання можливостей автотранспорту, характеристик вантажних автомобілів, їх можливостей, а так же габаритів.

Найбільш частим випадком переміщень вантажів такого плану є, звичайно ж, перевезення меблів. Меблі купують нову, меблі купують стару, люди переселяються в інші квартири — і все це вимагає участі вантажного транспорту, спільно з бригадами вантажників і під управлінням грамотного і досвідченого диспетчера.

Як організувати перевезення меблів по Києву самостійно?

Чи можна самостійно організувати перевезення своїх шаф і шифоньєрів, якщо змінюється місце проживання або йде процес реалізації меблів іншому щасливцеві-покупцеві? Це цілком реально, на сьогоднішній день існує маса можливостей для реалізації такого плану, особливо якщо відомо заздалегідь — що і куди везти, на яку відстань і які габарити.

Можна звернутися в найближчу автобазу з таким проханням. Досить буде лише окреслити ситуацію, а водії самі розберуться — який транспорт використовувати, в який час краще зайнятися цим процесом, і що взагалі потрібно для цього дійства. Вони мають величезний досвід з транспортування вантажів, як на великі відстані, так і за місцем.

Якщо цей варіант не влаштував, чи ні вибору в цьому відношенні, то можна викликати вантажне таксі, з коротким описом ситуації в період замовлення — для правильного вибору диспетчером транспорту для перевезення. Це найбільш оптимальний варіант для обивателя, так як все кермо влади цим процесом він віддає фахівцям, які знають толк в цій справі.

Вантажні машини за викликом зазвичай приїжджають досить скоро, і водій з вантажниками швидко організовують транспортування потрібних замовнику вантажів, будь то меблі або офісне приладдя для роботи. Важливо тільки попереджати водія, якщо вантаж має досить великі габарити (рами, конструкції, скло, вітражі), щоб це не стало для нього несподіванкою і перешкодою для здійснення цієї роботи.

Замовник може попередньо оглянути свій вантаж і підготувати його до транспортування: пов’язати дверці, закріпити або зняти полки, обв’язати тендітні або виступаючі частини меблів, запобігаючи пошкодження або руйнування майна. Важливо звернути увагу на збереження полірування. Її зазвичай захищають папером або тканиною і ретельно обв’язують мотузками або роблять своєрідні «пояса» з клейкої стрічки.

Джерело: Меблевозка