Перевезення меблів в Києві газеллю і вантажниками

Перевезення меблів

Рано чи пізно в житті кожного настає момент, коли виникає необхідність перевезення меблів в Києві газеллю і вантажниками і звертатися до послуг вантажне таксі. Це може бути переїзд на нове місце проживання, зміна офісу в організації, а може бути просто в будинку з’являться нові меблі, яку необхідно правильно перевезти. І крім радісного і хвилюючого очікування нової атмосфери виникають і клопоти: як правильно організувати транспортування, щоб нічого не пошкодити, не подряпати, щоб меблі на новому місці виглядала красиво і акуратно.

Особливість перевезення меблів криється в її габаритах. Адже меблі займає велику площу в фургоні або автомобілі. До того ж її дуже складно вносити і виносити з приміщення, переміщати по вузьких сходах і вантажити в машину.

Меблі необхідно правильно упакувати і підготувати для транспортування. Є кілька простих рекомендацій, які допоможуть заощадити місце в машині і зберегти гарний зовнішній вигляд. В першу чергу слід зняти ручки з дверцят і іншу дрібну фурнітуру. Їх необхідно покласти в окремий пакет або невелику коробку і по можливості підписати. Для кожної шафи краще завести окремий такий пакет, щоб потім не виникло проблем при складанні. Звичайно ж, з шаф потрібно витягнути всі речі і легкодоступні полки і перегородки, оскільки при транспортуванні вони можуть переміщатися всередині, а це легко може привести до псування меблів. Якщо в шафі є скляні полки, стінки або дверцята, їх слід перевозити окремо, а упаковувати їх треба особливо ретельно. Найкраще їх загорнути щільною тканиною або папером. А при навантаженні в машину їм потрібно приділити особливу увагу. До речі, на таких частинах меблів слід підписати, що вони тендітні. Причому підпис краще робити великої і контрастного кольору.

Перевезення меблів в розібраному вигляді здійснюється набагато простіше. Якщо дозволяє конструкція, меблі можна розібрати на панелі, дверцята і полки. Їх можна акуратно упакувати і перевозити частинами. Головне, окремі упаковані блоки не робити занадто великими і важкими, так як це утруднить процес навантаження. Упаковуючи частини разом, між ними слід прокласти картон або щільний папір. Зверху це конструкцію найкраще обтягнути бульбашкового плівкою. Це допоможе вберегти поверхню від пошкоджень.

Корисно при перевезенні меблів завжди напоготові тримати ящик з інструментами, які можуть знадобитися в будь-яку хвилину: ніж, молоток, рулетка, пасатижі, шурупи, цвяхи і викрутки.

Це основні правила перевезення меблів, дотримання яких допоможе зробити вантажоперевезення більш зручними.