Перевезення офісу по Києву газеллю і послугами вантажників

Перевезення офісу

Перевезення офісу по Києву газеллю і послугами вантажників може перетворитися на справжній апокаліпсис, якщо до його організації підійти без планування. Коли переїжджає компанія важливо відновити роботу офісу якомога швидше. В іншому випадку починається втрата прибутку, яку тягне за собою простий.
Існує простий алгоритм організації переїзду компанії, який допоможе зробити все без зайвого стресу.
Рекомендації по організації переїзду
1. Дайте знати клієнтам, що ви переїжджаєте в новий офіс, і призначте дату переїзду. Коли компанія велика, штат персоналу великий, виділіть кілька людей, які поділять між собою моменти організації та будуть відповідальні за реалізацію задуманого.
2. Знайдіть компанію, яка надасть «вантажне таксі» та послуги по переїзду. До початку робіт укладається договір, який дозволить набути впевненості, що все пройде, як потрібно.
3. Складіть список всього, що ви будете перевозити на новий офіс. Поділіть майно на списки: техніка, меблі, робочі пристосування, особисті та корпоративні речі.
4. Документи розкладіть по папках, кожна з них повинна бути підписана. Цінні речі упаковуються в коробки і теж підписуються. Закріпіть за ними людини, який забезпечить безпеку транспортування, і не складайте їх в загальну купу речей.
5. Підготуйте план, як буде виглядати ваш майбутній офіс. Розташування техніки, робочих місць та інших моментів допоможе визначитися, як все буде відбуватися після вашого переїзду.
6. Закупити пакувальний матеріал для особистих речей, меблів і техніки. Кожна коробка повинна бути підписана, щоб розуміти, що там лежить. Не зайвим буде кожному співробітнику видати папір, де вказана інструкція, що робити з упаковкою.
7. Подумати, чи потрібні вам послуги вантажників. Спочатку, здається, що можна впоратися силами персоналу. Але, на практиці виявляється, що вантажники справляються швидше. Плюс більше шансів, що речі залишаться цілими в момент транспортування, а на новому місці, ви зможете освоїтися набагато швидше.
8. Знайдіть системного адміністратора або звільніть штатного фахівця від обов’язків. У день переїзду він повинен займатися тільки відключенням техніки, її правильною упаковкою і підключенням на новому місці.
При адекватної організації та покрокового плану заходи, переїхати всім офісом набагато простіше, ніж просто довірити послугу перевезення офісу в Києві співробітникам і залишити їх один на один з завданням. Плюс залучення спеціалізованої компанії дозволить зробити все якісно, ​​швидко і витратити на це набагато менше грошей.