Сучасні меблі для дітей гарантують безпеку та зручність

Сучасні меблі для дітей гарантують безпеку та зручність

У квартирі чи будинку, де мешкають діти, необхідна окрема зона, де панує особлива атмосфера. У ній дітям має подобатися, отже, під час вибору інтереси маленьких жителів мають бути враховані.

Що враховується під час проектування меблів

Виробники, які розробляють меблі для дітей намагаються, щоб вони припали до смаку її майбутнім користувачам. Враховуються всі нюанси:

  1. Скільки дітей користуватиметься;
  2. Яка стать та вік у хлопців;
  3. Габарити приміщення;
  4. Інтереси та заняття дітей.

Вимоги до дитячих меблів

Якісні меблі мають значення для фізичного розвитку дитини. Існують державні стандарти до предметів дитячих меблів, покликані стояти на варті здоров’я маленької людини. Не вдаючись у технічні тонкощі стандартів, все ж таки знати про необхідні вимоги потрібно:

Ергономічність – розрахунок на зростання, вагу, швидкий розвиток та охорону здоров’я;

  1. Гігієнічна відповідність та сертифікація матеріалів виробництва;
  2. Екологічність матеріалів;
  3. Безпека – найважливіший параметр під час вибору.

Облаштування дитячої кімнати

Батькам, які побажали створити обстановку для дітей, хочеться, щоб у кімнаті було затишно, комфортно та просторо. Сучасні квартири не відрізняються великими площами, а значить, і меблі повинні бути мобільними, багатофункціональними і зручними.

Для малогабаритного простору пропонуються:

  1. Двоярусні ліжка;
  2. Модульні гарнітури з елементами, що вбудовуються;
  3. Шафи-купе, що дозволяють створити подобу вбиральні.

Проблема зберігання великої кількості іграшок вирішується за допомогою вбудованих внутрішніх ящиків у кушетці, тахті, дивані. Дитячий комод містить безліч дрібних речей, постільних речей. Висувні ящики зручні і не займають місця, а вміщують багато дуже потрібних речей.

Для рухливих малюків, що люблять спорт, обов’язково потрібен простір для розминки. При виборі меблів варто продумати, як предмети обстановки можуть допомогти. Дитяча зона з горищем над письмовим столом, куди потрапити можна по драбинці чи канаті, буде дуже доречною, для будь якого малюка.

Для хлопців меблі-трансформери – це свято щодня. Якщо вранці з ліжка можна зробити письмовий стіл, а ввечері знову розстелити ліжко, то батькам не доведеться змушувати дитину прибирати постільні речі. Він зробить це сам і з великим задоволенням без зайвих суперечок.

На будь-який смак, колір, стиль можна підібрати бажаний предмет меблів або цілу атмосферу в дитячій, для зручності і гармонійного розвитку своєї дитини.