Вантажоперевезення по Київській області газеллю і послугами вантажників

Вантажоперевезення

 

Переїзд не обов’язково буває квартирним. Вантажоперевезення по Київській області газеллю і послугами вантажників від нашої компанії може бути виконана з будь-якого об’єкта: офісу, дачі, заміського будинку, котеджу, виробничого цеху, нежитлового приміщення, магазину, складу або будь-якого іншого будівлі. При відсутності вантажних ліфтів, підйом і перенесення меблів здійснюється силами вантажників. Для нерозбірних великовагові конструкцій з металу або масиву натурального дерева, обладнання, стелажів, м’яких меблів використовуються такелажні пристрої. Вантажоперевезення здійснюються в межах території, міста, за місто, по області, регіону і країні.
Особливості проведення такелажних робіт
Необхідність такелажні роботи визначається в кожному окремому випадку, виходячи з особливостей вантажу, що перевозиться, шляхів його переміщення і можливості під’їзду спеціального транспорту до будівлі. Бригада професійних вантажників володіє всіма необхідними навичками і знаннями для безпечної організації та проведення робіт на об’єктах будь-якої складності.
1. Переміщення і навантаження / вивантаження нерозбірними меблів і устаткування вагою до 100 кг здійснюється за допомогою такелажні пристрої за рахунок власної фізичної сили вантажників.
2. Переміщення і навантаження / вивантаження нерозбірними меблів і устаткування вагою понад 100 кг здійснюється за допомогою спеціальної техніки та транспортного обладнання.
3. Особам, які мають в розпорядженні предмети обстановки з перерахованого списку необхідно замовляти такелажні роботи сейфи, вузли, агрегати та частини машин і механізмів, промислові верстати, офісна оргтехніка, вендингові апарати, масивні і об’ємні предмети, важкий або негабаритний вантаж, ємності великого літражу .
гарантії
Послуги вантажників можуть знадобитися на об’єктах різного призначення, обсяг робіт, перелік такелажні пристрої та розрахунок штатних одиниць здійснюється за попередньою оцінкою. Компанія гарантує:
1. Оперативну обробку заявки, якісне та швидке виконання вантажно-розвантажувальних робіт будь-якої складності.
2. Дбайливе переміщення будь-яких предметів масою до 0,5 т.
3. Вантажне таксі подається в будь-яку точку міста і за його межі 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Можлива термінова організація робіт без попередньої заявки на обслуговування.
4. Такелажні роботи можна замовити в комплексі з послугою вантажоперевезення в Київській області і окремо.
5. Можливо разове і постійне обслуговування (аутсорсинг).
6. Надається вся встановлена ​​чинним законодавством бухгалтерська і звітна документація.
7. Приймаємо будь-яку форму оплати.