Вантажоперевезення по Києву газеллю і послугою вантажників

Вантажоперевезення

Більшість компаній орендують офіси, і періодично потрібні вантажоперевезення по Києву газеллю і послугою вантажників. Багато власників фірм перекладають організацію переїзду на плечі власного персоналу, вважаючи, що дешевше замовити тільки вантажне таксі, а з іншими моментами можна впоратися безкоштовно.
Незважаючи на те, що безкоштовні послуги вантажників штатному персоналу не подобаються і додаткове навантаження може загострити негативну обстановку в колективі, шкода такого рішення не тільки в психологічних моментах.
Більшість людей поняття не мають, як організовується вантажоперевезення в Києві, не кажучи вже про упаковку техніки, правильному зборі речей. У підсумку переїзд може затягнутися на кілька днів, а то і тижнів. При цьому існує ризик, що в момент транспортування щось розіб’ється, загубиться, а за таксі обов’язково переплатите, тому як простою не уникнути.
Розглянемо, скільки коштує офісний переїзд, якщо залучати транспортну компанію і що буде вигідно.
Скільки коштує транспортний переїзд?
Вартість послуг транспортної компанії залежить від того, який обсяг належить виконати, як швидко і що ще потрібно. Зазвичай замовляють переїзд під ключ, сюди входить:
• Розбір і упаковка меблів;
• Послуги вантажників;
• Своєчасна подача вантажного таксі;
• Розбір і розпакування речей, розстановка меблів на новому місці.
Додаткові послуги обговорюються індивідуально. За фіксовану ціну ви отримуєте можливість почати штатну роботу набагато раніше, ніж при організації переїзду силами власного персоналу.
При цьому меблі і техніка залишиться цілими. Ризик, що в дорозі щось зіпсується чи загубиться мінімальний. Якщо ви хвилюєтеся за особливо цінні речі і офісний інвентар, є можливість оформити страхування вантажу, що гарантує компенсацію в разі, коли щось буде пошкоджено.
Організацією переїзду займається кваліфікований персонал, який знає свою роботу і вміє її робити. Переїздом вашого офісу займуться люди, які знають все про транспортування і організації переїздів.
Вам залишиться тільки попередити персонал і клієнтів, що ви переїжджаєте на нове місце, затвердити комплекс робіт і знаходитися поблизу. Довіряючи роботу фахівцям, ви можете бути впевнені, що все пройде за планом, і ви зможете незабаром приступити до роботи на новому місці.
В результаті порівняння виявляється, що замовити офісний переїзд дешевше, ніж займатися цим своїми силами. Оптимізуйте свої завдання і делегуйте обов’язки фахівцям, звільняючи час для масштабування бізнесу.